Zámutovské skaly – otváracia akcia 12-14.10.2012

Zámutovské skaly – otváracia akcia 12-14.10.2012

Konečne nadišiel ten deň. Klub nám schválili, všetky papierovačky sa vybavili a tak sme si stanovili termín akcie na Zámutovských skalách. Pozvali sme ľudí z Vranova, Humenného, Prešova a Košíc. Žiaľ počasie nehlásili veľmi dobré, ale nám to už bolo jedno, hlavne nech neprší.

Piatok poobede sme vyrazil zo Zámutova, ťahali sme so sebou aj kotlík, pár kíl zemiakov a mäso, keďže sme sa rozhodli, že navaríme guľáš. Naše osadenstvo pozostávalo z Ďura H., Ďura K., Gaba a Šutra. Pod skaly sme došli cca za hodinu unavení a spotení. Rozložili sme sa tam, založili oheň a niečo si aj vyliezli.

Na druhý deň ráno sme mali opäť počasie pod mrakom. Rozhodovali sme sa kto bude variť guľáš, no nikto sa k tomu nehlási, lebo všetci chceli liezť. No nakoniec sme ho varili všetci. Nevedeli sme či vôbec niekto ešte príde, lebo nikto nedal nič vedieť. Okolo jednej poobede sa tam zjavila Lenka, ktorú sme spoznali v Malej Fatre. Potom prišla aj Lucia s deťmi a došiel aj Janko Sabol z Marošom a Ďurom z Humenného. No nakoniec sa nás tam zišlo a ani sme netušili, že toľko ľudí príde.

No a žiaľ, prišiel posledný deň. Nikomu sa nechcelo odísť, ale zrána sme si ešte trochu poliezli nejaké cesty a pomaly sa išli baliť. Všetci nabalení s kotlíkom v ruke a plnými taškami smetí sme pomaly schádzali dole.

Zhodnotenie akcie: Aj keď veľa ľudí neprišlo akcia bola super, počasie nám vydržalo, horúco nebolo a kto nebol môže ľutovať, lebo guľáš bol perfektný.

Šuter

Comments are closed.