Medzinárodný deň detí v Centre voľného času 2.6.2013

Medzinárodný deň detí v Centre voľného času 2.6.2013

Konečne vyhlásili projekty, ktoré postúpili do verejného hlasovania. Vybrali aj náš projekt horolezeckej steny. Potrebujeme už len zháňať hlasy. Napísali sme všetkým známym, hodili na sociálne siete, poslali do James-u a všade kde sa dalo. V CVČ, kde má byť postavená horolezecká stena sa konal Medzinárodný deň detí a to bola dobrá príležitosť na oslovenie ľudí a zozbieranie hlasov.

K CVČ sme prišli okolo obeda, niekto skôr, niekto neskôr. Zišli sme sa tam skoro všetci Ďuro H., Ďuro K., Gabo, Paľo a Zuzka, Zuzka a Bažant a ja (Šuter). Paľo s Bažantom doniesli laná aj ďalší „sersan“ na lanovú dráhu a lanovku a natiahol sa aj slackline. Počítače boli pripravené, internet zapnutý, už len volať ľudí. Na lanovku sa vytvoril hneď dlhý rad. Mali sme čo robiť, aby sme stíhali. No najhoršie to mal ten, ktorý musel ťahať deti hore lanovkou :-). Pomaly sa zaplnila aj lanová dráha, Gabo sa tam obracal a aj trošku s rukou pocvičil. Ľudí stále pribúdalo, hlasovať sa hlasovalo, deti sa tešili z lanovej dráhy aj lanovky. Program bol v plnom prúde a ľudí stále pribúdalo, no Bažant musel odísť skôr, ale aspoň prišiel ujo Homza (Pajky), ktorý to dobre potiahol za neho. Paľo pobehoval medzi lanovkou a lanovou dráhou, práce bolo dosť, ale stálo to zato.

Počasie vyšlo krásne, deti bolo hojne a nazbieralo sa okolo 300 hlasov.

Ďakujeme všetkým ľuďom, ktorí za nás zahlasovali a dúfame, že sa nám to podarí a postavíme horolezeckú stenu vo Vranove. Taktiež ďakujeme vedeniu CVČ za umožnenie tejto aktivity na tomto dni.

Šuter

 

 

Comments are closed.