Kalamárkap 28.-30.9.2018

Kalamárkap 28.-30.9.2018

Súdružky a Súdruhovia. Moju päťročnicu KaľamárKapu som naplnil na 140%. Čo radí tento 5 ročný plán 2014-2018 medzi najúspešnejšie. Plán na ďalších 5 rokov je jasný. Prísť, uvidieť a stačí sa zúčastniť. Vyhrávanie necháme na abstinentov. Dosť na úvod, poďte si prečítať čo som si z tohto roku zapamätal.

Deň č.1

Z BA som tento rok nešiel sám. Spoločnosť mi robila Aďa. A šofér auta, ktorý nás viezol, ale ten neni podstatný. Zvolili sme cestu autom, lebo slovenským vlakom sa nejako nedá veriť poslednú dobu. Ujo vodič nás v Detve vyhodil pred krčmou, keďže nás trošku smädilo. Ale bolo zavreté. Otváračka bola o 5 minút. ZEN. Dali sme po jednom a vyrazili ku skalám. Prešli pekné centrum starej Detvy a na zastávke stretli Palyho s frajerkou. Zvítali sme sa a pokračovali ďalej. Cestou hore sme stretli dva diviaky. Boli také milé, že nám zobrali vaky. Odľahčení sme sa znova pustili do cesty. Keď tu zrazu. Peťo zastavuje s prázdnym autom a bere nás hore. Adin plán vyšľapať hore zlyhal. Snáď ďalší rok, trimem paľce. Nanosili sme dreva na večer a potom čo dorazili posily sme sa pustili do milých diviakov. Guľaš bol PA-RA-DNY. Večer sme sa zabávali tak ako sa na ukončenie 140%-nej päťročnice patrí. Asi. Aj keď som prijal striktné opatrenia, tak si večer moc nepamätám. Vraj som sa usmieval a pôsobil šťastne. Takže kto ste smutný, tak sa len obklopte ľuďmi. A ožerte sa. Ďuri hral, my sme spievali. Slaňácka klasika.KalamárKAP

Deň č.2

Prvé a jediné moje víťazstvo v tento deň bolo, že som sa dostal z postele. Gratulujem si. Skvelý výsledok. Pri registrácii som zistil, že nemám na svete páru. Tak som “pretekal” sám. Pretekalo 22 mužských tímov a Maťo Bak. Po “dobehnutí” do cieľa a vylezení až jednej cesty som sa umiestnil “nečakane” na poslednom mieste. Ďurimu a Ďoďovi sa darilo viac. Jožko dokonca aj bežal. Počet vylezených ciest a body nesú podstatné J . Filip a Aďa súťažili ako zmiešaná dvojka a taktiež im to šlo lepšie ako mne. Stretli sme sa aj s Kubom a Vikou. Jakub tentoraz nereprezentačne vyliezol dajaké šalenoty, na ktoré sa my ani len nepozeráme. Do piatej už boli všetci nazad a mohla sa začať večerná zábava zos guľášom a pivom. Investícia do tomboly sa oplatila. Odišiel som s novou čelovkou. Kapela Katastrofa odohrala svoj katastrofálny set a potom sa gitary znova chytil náš Juraj. Klasická lezecká zábava až do rána. Ospravedlňujeme sa spiacim osobám, ktorým sme zavýjali pod oknami. Dobre vám tak.

Deň č.3

V pretekoch vo vstávaní z postele som neskončil posledný! In your face Ďoďo. Popratali sme čo sme vládali. Zbalili sa. Aďa vybavila odvoz, diky Kosťo. Porozlučovali sme sa zo všetkými a už teraz sa teším, že vás znova uvidím kamaráti.

Účastníci zájazdu: Ďuri, Janka, Ďoďo, Aďa, Filip, Vika, Kubo, Maťo

                                                                                                                                                      Bako

 

Comments are closed.